KONST / Litografier / Färglitografi 13152114
nr 1315 2114
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad. Motivet: 47x57cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:04:20
1.000 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
6
3.600 kr
6
23 mar